Цікаві книги та фільми

ГЕРІ ЧЕПМЕН "5 МОВ ЛЮБОВІ"


Кожен з нас висловлює прихильність і ніжність власним способом. Хтось дарує корисні або розкішні подарунки, хтось не шкодує на дорогу людину часу, а хтось - добрих слів. На якій з мов любові говорите Ви?

Ірвінг Ялом "Ліки від кохання"

Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник  школи екзистенціальної психології, доктор медичних  наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю і дотепністю  розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.Джон Кехо "Підсвідомість може все"

Книга «Підсвідомості все підвладне» розповідає про те, що людський розум — дивовижна річ, яку так до кінця ще й не дослідили. Автор доводить, що наша підсвідомість може все. Він говорить про принципи, які можуть змінити життя в кращий бік. Підсвідомість може привести вас до успіху і щастя. А ця книга буде служити вам керівництвом, в якому є пояснення, поради та підказки про те, як використовувати вашу підсвідомість для досягнення будь-яких результатів і виконання ваших бажань. Ось деякі принципи, про які згадує автор: сила творчості, різні методи візуалізації, підвищення самооцінки, самозцілення, сила позитивного мислення і багато іншого. Як тільки підсвідомість почне свою роботу в сторону позитивного мислення, ви станете помічати зміни у вашому житті.


Дейл Карнегі "Як перестати хвилюватися і почати жити"
Як подолати неспокій і почати жити» - ще одна мотиваційна книга всесвітньо відомого американського психолога та майстра публічних виступів Дейла Карнегі. Як і в багатьох своїх інших книгах, у даній роботі він вчить людей, як здобути впевненість у собі і тим самими припинити за все хвилюватися і подолати неспокій. Це, на його думку, дозволить нарешті розслабитися та почати отримувати насолоду від життя. Усі негативні думки, переживання, емоції позбавляють нас щоденної радості. Їх потрібно просто відпустити і почати жити сьогоднішнім днем, не хвилюючись через кожну дрібницю.
Пол Екман "Теорія брехні"
Автор цього світового бестселера вчить викривати приховані емоції інших людей, розпізнавати ознаки брехні, відрізняти брехню від прихованих емоцій і навіть... брехати. Книжка буде корисною не тільки фахівцям, яким потрібно викривати брехню під час роботи (керівникам, менеджерам з питань безпеки, фахівцям з підбору персоналу, торговим представ никам, агентам з продажу нерухомості тощо), а й звичайним людям, які можуть стати жертвами брехні навіть за досить звичайних обставин, наприклад при укладанні усних угод, купівлі товарів і послуг, а особливо у приватних стосунках.


Серіал "Мислити як злочинець"

Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.

Серіал "Менталіст"

Детективний серіал розповість глядачеві про життя і роботe висококласного фахівця, що займається розслідуваннями заплутаних злочинів.

Головний герой - Патрік Джейн, який відомий всім як детектив, що володіє екстрасенсорними здібностями. Завдяки своїм неординарним здібностям, він з легкістю відловлює злочинців і розкриває найскладніші злочину.


 

                

Немає коментарів:

Дописати коментар